Желатинові патчі від зморшок як альтернетива ботоксу-покроковий рецепт

Желатинові патчі від зморшок як альтернетива ботоксу-покроковий рецепт post thumbnail image

Сучасна домашня косметологія пропонує безліч варіантів використання звичайного желатину, у тому числі – в методиках та засобах антивікового догляду.

На його основі, наприклад, можна приготувати патчі, що сприяють:

  • Зменшення набряків;
  • Підвищення тургору шкіри;
  • Відновлення водного балансу.

Желатинові патчі від зморшок як альтернетива ботоксу-покроковий рецепт

І в комплексі все це призводить до розгладжування зморшок. Крім області чола, дивовижні желатинові патчі також підходять для делікатного догляду за носогубний склад та області навколо очей. Додатковим ефектом засобу є покращення кольору обличчя. ango.org.ua Поради по догляду за обличчям рекомендує желатинові патчі.

Щоб створити патчі своїми руками:

  • Розчиніть, помішуючи, 2-3 чайні ложки столової не йодованої солі в 100-120 мл крижаної води.
  • Засипте у воду 2-3 чайні ложки порошкового желатину, дочекайтеся набухання і ретельно розмішайте все.
  • Чисту марлю або медичний бинт складіть в кілька шарів і розріжте на шматочки форми і розміру патчів, що підходять, підійдуть і ватяні диски.
  • Зануріть тканинну основу патчів у желатинову масу.
  • Прикладіть патчі до проблемних зон обличчя.

Крім чистої фільтрованої або бутильованої негазованої води, для приготування патчів можна також використовувати міцний зелений чай, неміцну чорну каву або водний настій зелені м’яти, петрушки.

Щоб розгладити глибокі зморшки, перед застосуванням патчів слід вбити кінчиками пальців у шкіру рідкий вітамін Е.

Желатинові патчі від зморшок як альтернетива ботоксу-покроковий рецепт

Тримати патчі на обличчі рекомендується 15-20 хвилин, потім можна вмиватися. Але в ідеалі після видалення патчів залишки кошти потрібно тримати на обличчі ще 30-60 хвилин. Щоб не відчувати в цей час дискомфорту, можна нанести поверх невелику кількість зволожуючої сироватки.

Повний курс застосування патчів для максимального результату становить 1 місяць із частотою використання 1-3 рази на тиждень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Related Post

Остеома

ОстеомаОстеома

Остеома – це доброякісне новоутворення, що розвивається із зрілих клітин кісткової тканини (остеоцитів). Причина розвитку остеома невідома. Чинники ризику: травматизація, хронічні інфекційно-запальні процеси, переохолодження. Типова локалізація остеом – кістки черепа:

Настоянка за методом «висельник»: рекомендації та оригінальний рецепт

Настоянка за методом «висельник»: рекомендації та оригінальний рецептНастоянка за методом «висельник»: рекомендації та оригінальний рецепт

“Висельник” – це не назва лимонної настоянки (як думають деякі), а спосіб приготування. Суть його така: у закритій ємності висить собі фрукт у закритій банці на висоті 5-10 см над